Kontakta oss

Smålands Traktor AB - Kalmar

Vi finns vid flygplatsen i Kalmar.

Välkommen att kontakta oss!

Hitta till oss i Kalmar

Vi som jobbar i Kalmar


Verksamhetsansvarig
Jörgen Bogren

Tel: 0480-44 45 62
jorgen.bogren@smtr.se

Ekonomiansvarig
Susanne Fritzell
Tel: 0480-44 45 52

Försäljning
Martin Appelkvist
Tel: 0480-44 45 54
Mobil: 070-334 45 62
martin.appelkvist@smtr.se 
 
Försäljning
Olof Davidsson
Tel: 0480-44 45 56
Mobil: 076-677 04 49
olof.davidsson@smtr.se

Försäljning
Anders Denker
Tel: 0480-44 45 53
Mobil: 072-402 47 85
Email: anders.denker@smtr.se
Försäljning skogsmaskiner
Rolf Fredricson
Mobil: 0728-540250
rolf.fredricson@smtr.se
Reservdelsansvarig
Stefan Brandt
Tel: 0480-44 45 61
Reservdelar/Butik
Anders Klinth
Tel: 0480-44 45 64
Service småmaskiner/ATV
Göran Bogren
Tel: 0480-44 45 63

Verkstadsansvarig
Andreas Gunnarsson
Tel: 0480-44 45 65
Servicetekniker
Pelle Jonsson
Tel: 0480-44 45 58
Servicetekniker
Roger Karlsson
Tel: 0480-44 45 59
Servicetekniker
Lloyd Thorstensson
Tel: 0480-44 45 65
lloyd.thorstensson@smtr.se
Servicetekniker
Christian Karlsson
Tel; 0480-44 45 57

Servicetekniker
Per Ekblad
Tel: 0480-44 45 67
per.ekblad@smtr.se 

Servicetekniker
Mattias Holm
Tel: 0480-44 45 60
mattias.holm@smtr.se
Servicetekniker
Viktor Olsson
Tel: 0480-31 44 54
viktor.olsson@smtr.se
Godsmottagning/Rekond
Kent Johansson
Tel: 0480-44 45 66

Smålands Traktor AB - Frödinge

Välkommen att kontakta oss!

Hitta till oss i Frödinge


Vi som jobbar i Frödinge

Försäljning
Jörgen Florbäck
Tel: 0492-58 97 86
Mobil: 0738-64 19 62
jorgen.florback@smtr.se

Försäljning
Jenny Franzén
Tel: 0492-58 97 90
Mobil: 0738-64 19 60
jenny.franzen@smtr.se

Reservdelsansvarig
Per Andersson
Tel: 0492-58 97 81
per.andersson@smtr.se


Reservdelar
David Andersson
Tel: 0492-58 97 88
david.andersson@smtr.se
Inomgårds
Mario Tesanovic
Tel: 0492-58 97 82
mario.tesanovic@smtr.se
Verkstadsansvarig
Robert Lipovac
Tel: 0492-58 97 89
robert.lipovac@smtr.se
Servicetekniker
Jimmie Lundberg
Tel: 0492-58 97 83
jimmie.lundberg@smtr.se
Servicetekniker
Per-Erik Nordin
Tel: 0492-58 97 85
per-erik.nordin@smtr.se

Servicetekniker
Tommy Andersson
Tel: 0492-58 97 87
tommy.andersson@smtr.se